Pohony Italské firmy Byou jsou určené zejména kutilům a všem, kteří si chtějí provést montáž sami a tím ušetřit peníze za montáž, případně další seřízení brány čí vrat odbornou firmou. Pohony lze použít prakticky na všechny typy menších bran a sekčních garážových vrat.

Pohony Byou a všechny jejich komponenty jsou vyráběny výhradně v Itálii.

Montáž těchto pohonů je velice jednoduchá a bezpečná. Ke každé sadě pohonů je přiložen videomanuál na DVD. Vše je na konektory a barevně odlišeno.

Nastavení pohonu je velice jednoduché. Motor a elektronika je na bezpečných 24 V. Základní napájení pohonu ze sítě pomocí standartní vidlice, není tedy třeba žadný odborník na elektro ani revize a pod. Stačí Vám jen venkovní zásuvka na 230V poblíž vaší brány a pak už je vše na Vás.

Tím ovšem úspory s pohony Byou nekončí. Byou jako první výrobce pohonů patentoval ESA systém který zajišťuje o proti konkurenci prakticky nulovou spotřebu pohonu v klidovém stavu (0,3W). Běžné pohony mají spotřebu v klidovém stavu až 30W, u těch nejlevnějších najdeme spotřebu v klidovém stavu ještě vyšší. Když si uvědomíme, že je pohon napájen nepřetržitě 24 hodin denně. Jeho spotřeba za rok může činit až 438 KWh, aniž byste jedinkrát otevřeli svoji bránu, což přepočteno na peníze může být až o 1600 Kč více za jediný rok.

Proto Vám doporučujeme nákup vašeho pohonu řádně promyslet.